W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    to niech będzie ze moja odpowiedź nijak się ma do twojego postu.

    Skomentuj

    • pinacolada
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 23

      ...taki był wniosek pierwotny. Ja o pedofilach i zoofilach ty o pedofilach i gejach.

      Tytułem uzupełnienia w kwesti odczuwania bólu czy dyskomfortu przez zwierzęta. Mam niespełna 3 letnią pitbullkę, kocha ludzi ponad życie. Ma ona zarówno wysoki próg bólu jak i rewelacyjne wyczucie intencji danego człowieka (bez powodu warczy na obcego jej człowieka, który de facto okazuje się do "pozytywnych postaci" nie należy a z drugiej strony daje weterynarzowi zszyć rozwaloną łapę na żywca po czym lize go po twarzy na "do widzenia". Moze by zaprosić jakiegos zoofila na konfrontacje, oczywiście wcześniej zażądałabym dokumentu, ze to konfrontacja stricte - z jego strony - dobrowolna. Antycypując....jeden dożywotnio "wyleczony"?
      0statnio edytowany przez pinacolada; 30-06-06, 10:00.

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        Napisał pinacolada
        ...taki był wniosek pierwotny. Ja o pedofilach i zoofilach ty o pedofilach i gejach.
        Aaa, to oto chodziło... Mojej odpowiedzi nie trza było brać dosłownie tylko jako przykład kierunku rozumowania "niektórych" ludzi.

        Skomentuj

        • Mola
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 23

          Ciekawe ze kazdemu piss sie kojazy z laniem na siebie nawzajem, a raz sprobowalibyscie zrobic to swojej kobiecie jako 'dodatek' podczas klasycznego sexu, ale nie z zewnatrz ale od wewnatrz.
          Kochalam sie z moim misiem, pozycja na pieska, bylo milo, zreszta jak zwykle i z nienacka kiedy byl we mnie puscil troszke cieplego dodatku, nie ma w tym nic obrzydliwefo, a uczucie jest naprawde wspaniale.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            Dobry zawdonik z niego skoro moze naraz sie piepszyc i praktycznie odrazu sie wysikac Pozdrow ogiera...
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              Napisał Mola
              i z nienacka kiedy byl we mnie puscil troszke cieplego dodatku,
              Znienacka?? Przejść od erotycznego wzwodu do sikania chyba nie można przejść znienacka…

              Skomentuj

              • Mola
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 23

                Sek w tym, ze znienacka nie znaczy 'nagle' tylko zrobic cos co bylo dosc duzym zaskoczeniem bo i o to cyba chodzilo

                Skomentuj

                • OMFG
                  Erotoman
                  • Mar 2006
                  • 613

                  Ludzie to dopiero maja bujana wyobraznie.

                  Skomentuj

                  • malinkaa7
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2006
                    • 242

                    Ja nigdy jeszcze nie próbowałam piss sexu, ale gdy zaczęłam myśleć o tym to chyba nie miałabym nic przeciwko,a nawet chyba by mnie to troszkę podnieciło jakby mój ukochany wypuścił na mnie pare ciepłych kropelek siusiu np na uda.. Nie chdozi mi o jakieś lanie wielkich szczochów na twarz czy oddawanie kału na drugą osobę, bo to by nie przesżło u mnie, a FE! ale takiimi cieplusimi kropelkami z ptaszka bym raczej nie pogardziła tylko nie wiem czy mój facet by chciał..

                    Skomentuj

                    • lemek
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 2

                      Napisał Asiulek19lbn
                      Rzygac mi sie chce jak czytam to co ty piszesz =/
                      z takimy wypowiedziami to idz do piaskownicy poczekac az do pewnych spraw dorosniesz! a nie sie tu osmieszasz! (...) jak by cie temat nieinteresowal to niewchodzila bys tu! proste!! dlamnie jestes smieszna dziewczynko...

                      Prosze wazyc slowa na przyszlosc, bo na edycji posta sie nie skonczy... Dezaprobate takze można wyrazić w sposób kulturalny
                      0statnio edytowany przez Bender; 18-09-06, 21:56.

                      Skomentuj

                      • zuber
                        Świętoszek
                        • Jun 2006
                        • 2



                        Miłej zabawy
                        pawel78-1978@tlen.pl

                        Skomentuj

                        • hefalumpka
                          Ocieracz
                          • Jan 2006
                          • 146

                          a fu.
                          Moze dziecinne podejscie ale- to obzydliwe i zgadzam sie z dziewczyna DIABLO!!! Trzeba im zabronic laczenia sie w pary i srania na siebie!!! Jak mowie do kogos "sikam na ciebie cieplym moczem" chce go obrazic albo "sram na ciebie" to tez go chce obrazic a nie powiedziec co zrobie mu w lozku.
                          A to ze Twoja laska cie czasem potarmosi to nic zlego Sama podczas orgarzmu zostawiam slady na plecach mego kochanego (oczwiscie ma juz ze trzy blizny po moich pazokciach). To ja juz wole delikatne sado maso niz zeby facet proponowal mi sranie i lanie na siebie!!!
                          Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                          Skomentuj

                          • TRS Broskow
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 961

                            hefalumpka, ojej cóż za wściekłość i nienawiść, proponuję niezawodne rozładowywacze napięcia: boks, Quake ]I[ albo balet wyczynowy :-)

                            Skomentuj

                            • Raf07
                              Świętoszek
                              • Nov 2006
                              • 4

                              ja również nigdy nie byłem zwolenikiem pissingu... w gruncie rzeczy nawet o tym niemyślałem.. ale kiedyś ściągnołem sobie taki filmik: http://s003.wyslijto.pl/?file_id=07231623230851179498 , przedstawiając gościa sikającego na 2 dziewczyny, oraz to jak owe laski sikają na siebie.. podnieciło mnie to chyba ze względu na cudnej urody blondynkę (przynajmniej mi się b. podoba ) pozdrawiam

                              Skomentuj

                              • marihuanaaaaa
                                Ocieracz
                                • Aug 2006
                                • 181

                                Never pissing ble
                                Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                                Skomentuj

                                Working...