W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co byscie zrobili po zdradzie...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krau_li
    Świntuszek
    • Dec 2021
    • 65

    Napisał zabiegany
    Natomiast co do związku.... Dla dzieci jestem w stanie zrobić prawie wszystko, łącznie z życiem z kobietą która mnie zdradziła.
    A skąd przekonanie, że dzieciom byłoby lepiej w takiej rodzinie?
    Sam jestem rozwodnikiem z powodu nazwijmy to po imieniu puszczania się małżonki. I jakoś to nie przeszkadza być dobrym ojcem i mieć częsty i fajny kontakt z dziećmi. I nie muszę mieć z tyłu głowy "czy ona mnie znów nie wali w rogi".

    Skomentuj

    • zabiegany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2015
      • 216

      Nie doczytałeś Tyś się zastanawiał czy Cie nie wali w rogi, a ja uznałbym że jesteśmy zwolnieni z wierności. Cóż... Co u jednego nie działa, u drugiego działa. Jestem człowiekiem nad wyraz praktycznym. Praktyczniej by u nas było żyć razem niby w małżeństwie a jednak osobno. Przepracowane tyle że nie z powodu zdrady. Dzieci i ich dobro ważniejsze niż złudne szczęście z kimś innym. Byle by się zachowywać jak dorośli i panować nad emocjami.
      Może i skomplikowane i nie rozumiał ale nie każdy jest taki sam.
      Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

      Skomentuj

      • Roman9x
        Świętoszek
        • Mar 2022
        • 7

        Jakby to chciała ukryć to z pewnością koniec.

        Gdyby powiedział zaraz po - to zależy od okoliczności i innych rzeczy.

        Jakbyśmy się umówili, że może i to tylko seks - to nawet mnie to kręci.

        Skomentuj

        Working...